Vytlač príspevok
Odporuč príspevok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Školák našiel USB kľúč s armádnymi informáciami

Pomaly si už zvykáme na škandály.

Podľa hovorcu ozbrojených síl SR Milana Vangu sa bude analýzou údajov z USB kľúča zaoberať vojenská polícia a podľa toho bude postupovať vo vyšetrovaní.

 

weird USB

Nitriansky školák našiel USB kľúč s informáciami o slovenskej armáde. Informovala dnes o tom TV JOJ vo svojej relácii Noviny TV JOJ.

Na kľúči bolo majetkové priznanie jedného z profesionálnych vojakov, hodnotiaci test ďalšieho príslušníka armády, rozpisy dovoleniek, evakuačné plány, podpisové vzory vojakov, kompletné rozpisy vojenských cvičení. "Všetky informácie sa pravdepodobne týkajú jednej vojenskej jednotky," uviedol redaktor TV JOJ, podľa ktorého ide o vojakov pôsobiacich v Nitre. USB kľúč odovzdal redaktor televízie ministerstvu obrany.

Redaktora potom vypočula vojenská polícia. Podľa hovorcu ozbrojených síl SR Milana Vangu sa bude analýzou údajov z USB kľúča zaoberať vojenská polícia a podľa toho bude postupovať vo vyšetrovaní.

Kauza | stály odkaz

Komentáre

  1. blbec
    mohol kľúč vymazať a mal by kľúč, takto majú médiá ďalšiu mršinu na ktorej sa budú pásť dlhé dni a gumák prúser :)
    publikované: 15.01.2010 10:57 | autor: believer (e-mail, web, neautorizovaný)
  2. poteší
    ...kokos naša poliia si roby dobru reklamu vo svete :D
    publikované: 21.01.2010 20:58 | autor: kvakva (e-mail, web, autorizovaný)
Pozor, na konci je potreba spočítať neľahkú matematickú úlohu! Inak komentár nevložíme. Pre tých lenivejších je tam tlačidlo kúzlo.Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014