Vytlač príspevok
Odporuč príspevok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Priateľku požiadal o ruku na štadióne, dala mu kopačky!

Na veľký box, ktorý informuje o stave skóre, nechal napísať pre svoju lásku odkaz: "Melissa, budeš mojou modrodresovou nevestou? S láskou Nick.
Muž požiadal priateľku o ruku na hokejovom zápase

Muž požiadal priateľku o ruku na hokejovom zápase. (Foto: Daily Mail)

Keď má muž dojem, že vedľa neho sedí jeho životná láska, tak posledné, čo by chcel zažiť, je odmietnutie pri žiadosti o jej ruku. Platí to dvojnásobne, ak okolo vás sedí ďalších 18-tisíc divákov, uviedol portál novinky.cz.


Fanúšik hokejového tímu NY Rangers Nick sa rozhodol prekvapiť priateľku Melissu romantickým gestom a požiadal ju o ruku počas vypredaného hokejového zápasu v hale Madison Square Garden.


Na veľký box, ktorý informuje o stave skóre, nechal napísať pre svoju lásku odkaz: "Melissa, budeš mojou modrodresovou nevestou? S láskou Nick." Dvojicu celý čas snímala kamera. Nick si pripravil prstienok a požiadal Melissu o ruku aj tvárou v tvár.

Prekvapená priateľka sa však zľakla, niečo znechutene zamrmlala, vstala zo svojho miesta a odišla. Nick sa ju snažil zastaviť.

Žiadosť naplánoval presne na deň sv. Valentína. Mnoho ľudí si preto myslí, že tragikomická scéna bola zinscenovaná. Iní majú opačný názor. Žena vraj ušla, lebo sa zľakla a kľúčovú roľu zohral stres.


Fail,fake | stály odkaz

Komentáre

 1. hmm
  ak sa nemýlim, aj Katka Koščová bola na finále superstár vyzvaná k zasnúbeniu a koniec nebol famózny
  publikované: 15.02.2010 20:28 | autor: vasilisa26 (e-mail, web, neautorizovaný)
 2. Ten nadpis by bolo dobré opraviť, alebo aspoň následne upraviť
  Priateľku požiadal o ruku. Na štadióne dala mu!
  publikované: 16.02.2010 05:05 | autor: sm (e-mail, web, neautorizovaný)
 3. lol
  katka koščova k žiadnemu zasnúbeniu vyzvaná nebola. niekto pozeráva priveľa reality shows.
  publikované: 16.02.2010 07:38 | autor: bik (e-mail, web, neautorizovaný)
Pozor, na konci je potreba spočítať neľahkú matematickú úlohu! Inak komentár nevložíme. Pre tých lenivejších je tam tlačidlo kúzlo.Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014